Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Kas ir vėl žiūrėjo Pūko TV? Šį kartą kalbėjo Starkevičius. Kad maždaug statysime Miliūno projektą, nes su visa infrastruktūrą "kainuos 1 mlrd litų" prancūzų projektas).
    Bet kalba taip todėl, kad dar nežino jis jokių tikslių koncesijos skaičių.
    Maciau ir as ta "interviu". Vnz man tai totalus melas pasirode ta jo kalba. Vel painiojami statybos ir konsesijos kainos. Jis sako, kad pastatytu Miliutno arena uz 170mln bet nepasako is kur jis gaus tuos pinigus. Nepasako ir kas priziures ta arena ir uz kokius pinigus ir t.t.
    Ir amzinai kartojama fraze - "kazkieno proteguojama prancuzu arena". O kad pats ta pati daro su miliuno projektu tai nepastebi.
    Ir dar - dar karta pasake, kad dabartine arena yra Budapesto arenos kopija. Bet as manau, kad ten yra tik vienas panasumas - ji state Bouygues.

    Comment


      Dabar visos viltys į Kupčinską, kad atsispirs lochų spaudimui.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė eLVIZz Rodyti pranešimą
        Maciau ir as ta "interviu". Vnz man tai totalus melas pasirode ta jo kalba. Vel painiojami statybos ir konsesijos kainos. Jis sako, kad pastatytu Miliutno arena uz 170mln bet nepasako is kur jis gaus tuos pinigus. Nepasako ir kas priziures ta arena ir uz kokius pinigus ir t.t.
        Ir amzinai kartojama fraze - "kazkieno proteguojama prancuzu arena". O kad pats ta pati daro su miliuno projektu tai nepastebi.
        Ir dar - dar karta pasake, kad dabartine arena yra Budapesto arenos kopija. Bet as manau, kad ten yra tik vienas panasumas - ji state Bouygues.
        Du klausimai:
        1) kiek kainuos Kauno arenos statyba (be koncesijos, be Nemuno salos infrastruktūros)? Gėda, bet nežinau.
        2) koks Starkevičiaus el. pašto adresas?
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          ei o puko tv ne rakauskas isigijes (ar tai buvo tik kalbos ar isviso maisau?)
          man tai budapesto arena panasesne i miliuno tablete nei i ledkalni.... Klounas tas starkevicius
          o jo emailas galbut kaip visu seimo nariu? ta prasme standartinis vardas pavarde eta lrs.lt ar kazkas tokio. reiktu seimo psl pasiziuret gal
          reiktu uzsukt pas ji i priimamaji, lyg prie girstucio ar tam paciam pastate yra
          Paskutinis taisė Gator; 2007.04.14, 22:26.

          Comment


            Aš:
            kaina skelba buvo tik preliminari koncesijos, be valstybės paramos. Tai čia buvo apie 430 ar 450mln LTL su visom palūkanom. Tai yra lyg 17 ar 18mln LTL per metus, mokant lyg 25 metus.
            Be palūkanų, tai, jei neklystu, buvo lyg apie 180mln LTL, ar panašiai gal čiut virš 200mln. Bet dar galutinė kaina nežinoma, nes nežinoma, ar valstybė parems.
            o dėl starkevičiaus;
            visa visa info:
            http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show...p_k=1&p_b=3800

            Comment


              Pati arena kainuos 100 mln. eurų, finansiniai įsipareigojimai - 30 mln. eurų.

              Comment


                A.Kupcinskas: "Vienu pirmųjų numerių pagal svarbą turėtų būti sporto arenos Nemuno saloje statybos reikalai. Laikas pernelyg brangus, tad gaišti negalime."

                http://www.lrytas.lt/?data=20070414&...id=&view=4&p=3

                Comment


                  Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                  A.Kupcinskas: "Vienu pirmųjų numerių pagal svarbą turėtų būti sporto arenos Nemuno saloje statybos reikalai. Laikas pernelyg brangus, tad gaišti negalime."

                  http://www.lrytas.lt/?data=20070414&...id=&view=4&p=3
                  ehh gaila, kad tuom ir uzsibaige straipsnis su jo zodziais... na bet nuteikia optimistiskai dar daugiau, Dq uz info...

                  Comment


                    "Žalgiriui" Eurolygos varžybas gali tekti žaisti Rygoje

                    Comment


                      Balandžio 20 dieną, penktadienį, 10 valandą ryto prie Kauno miesto savivaldybės (Laisvės al. 96) įvyks fanų organizuojamas mitingas, siekiant paraginti naująją miesto tarybą kuo greičiau pritarti dabartiniam arenos Nemuno saloje projektui

                      Comment



                        tai jau kažkas baisaus

                        Comment


                          Kad Lietuvos Rytas ir Senukai kalti visi jau žino mintinai. Bet kuo paremtas šitas teiginys?

                          "Arena Nemuno saloje būtų labai neparanki ir „Siemens“ arenai, nes statinys Kaune būtų aukštesnės klasės. Tai aukščiausius pasaulinės klasės reikalavimus atitinkanti arena. Čia būtų kur kas palankesnės sąlygos rengti aukščiausio lygio pasirodymus, todėl didelė dalis reikšmingų renginių iš Vilniaus persikeltų į Kauną."

                          Kokia ta aukštesnė naujosios Kauno arenos klasė, ko neturi Siemens arena Vilniuje? Kad Kauniškėje tilptų tūkstančiu daugiau žiūrovų ar dėl architektūros? Čia gaunasi turgaus bobučių pletkų lygyje, nes argumentų jokių nepateikė, pasakė, kad tik pasakyti.
                          Parašas :)

                          Comment


                            Negi nebūtų galimybės rungtynių žaisti Vilniuje, gi „Lietuvos rytas“ nėra Siemens'o savininkas
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Cia nebent reiketu vadui Navikauskui padaryti kraujo perpilima ir smegenis persodinti, kitu atveju ne uz ka nevaziuos i Vilniu zaisti. Manau kad ir EL sutiktu palaidoti, negu atvaziuoti.
                              Cia reikia ziureti giliau.
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                Kad Lietuvos Rytas ir Senukai kalti visi jau žino mintinai. Bet kuo paremtas šitas teiginys?

                                "Arena Nemuno saloje būtų labai neparanki ir „Siemens“ arenai, nes statinys Kaune būtų aukštesnės klasės. Tai aukščiausius pasaulinės klasės reikalavimus atitinkanti arena. Čia būtų kur kas palankesnės sąlygos rengti aukščiausio lygio pasirodymus, todėl didelė dalis reikšmingų renginių iš Vilniaus persikeltų į Kauną."

                                Kokia ta aukštesnė naujosios Kauno arenos klasė, ko neturi Siemens arena Vilniuje? Kad Kauniškėje tilptų tūkstančiu daugiau žiūrovų ar dėl architektūros? Čia gaunasi turgaus bobučių pletkų lygyje, nes argumentų jokių nepateikė, pasakė, kad tik pasakyti.
                                Paremtas tuo, kad neabejotinai dalis renginių, dabar vykstančių "Siemens" arenoje, kaip tam tinkamiausioje Lietuvoje, persikeltų į Kauną. Nuo to mažėja "Siemens" arenos pelnas, na ir visam miestui (Vilniui) tai ne į naudą. O dėl arenų lygių skirtumų man abejonių nekyla tikrai

                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Negi nebūtų galimybės rungtynių žaisti Vilniuje, gi „Lietuvos rytas“ nėra Siemens'o savininkas
                                Patikėk, tai neįmanoma Ypač esant dabartiniai padėčiai tarp šių dviejų miestų, tai priimčiau kaip visišką krachą. Turbūt dauguma kauniečių pasijustų išprievartauti, na nemoku išsireikšt Nors, jei atvirai, ir Žalgirio žaidimas Rygoje man, kaip kauniečiui, būtų krachas. Sunku patikėt, kad Kauno valdžia arba savo trumparegiškumu arba apatiškumu, leido tam įvykt ar bent atsirast tokiai galimybei. Na, bet čia jau sena istorija.
                                Paskutinis taisė ; 2007.04.16, 10:43.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                  Kokia ta aukštesnė naujosios Kauno arenos klasė, ko neturi Siemens arena Vilniuje? Kad Kauniškėje tilptų tūkstančiu daugiau žiūrovų ar dėl architektūros? Čia gaunasi turgaus bobučių pletkų lygyje, nes argumentų jokių nepateikė, pasakė, kad tik pasakyti.
                                  Jau gi nuo pat atidarymo Siemens arenos sklido daug gandų, kad pvz vaikštant ant stogo, reikia žinoti, kur galima pastatyti koją, o kur stogas gali įlūžti.
                                  Taip pat visos užsienio didesnės žvaigždės, jei koncertuoja Vilniuje, tai ne Siemens arenoje, nes ten nėra galimybės montuoti tokios garso aparatūros, kokią jie naudoja.
                                  Vat.
                                  O Žalgiris Siemens arenoje nežais. Nes, nors ir keista, bet Siemens arena atsirado būtent tuomet, kai rytui jos reikėjo. Vadinasi, greičiausiai Lietuvos ryto dienraštis ir Rubicon city service gali būti kaip nors susiję.
                                  Čia tik mano nuomonė.

                                  Aš:
                                  Bet įsivaizduok, kaip Rygoje krepšinis išpopuliarėtų

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Paremtas tuo, kad neabejotinai dalis renginių, dabar vykstančių "Siemens" arenoje, kaip tam tinkamiausioje Lietuvoje, persikeltų į Kauną. Nuo to mažėja "Siemens" arenos pelnas, na ir visam miestui (Vilniui) tai ne į naudą. O dėl arenų lygių skirtumų man abejonių nekyla tikrai
                                    Aš tą supratau, ką norėjo "autorius" pasakyti, bet tu jį tik pakartoji be jokių argumentų, konkrečių pavyzdžių bent prielaidų, kuo taip bloga Vilniaus Siemens arena, kad jau organizatoriai atsisakytų tuos (jei gali paminėk kuriuos) renginius Vilniuje organizuoti ir juos organizuotų tik Kauno arenoje?

                                    O dėl lygio skirtumo man keistoka, kaip tu gali lyginti, kai Kaune net arenos projektas nepatvirtintas?
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                      Aš tą supratau, ką norėjo "autorius" pasakyti, bet tu jį tik pakartoji be jokių argumentų, konkrečių pavyzdžių bent prielaidų, kuo taip bloga Vilniaus Siemens arena, kad jau organizatoriai atsisakytų tuos (jei gali paminėk kuriuos) renginius Vilniuje organizuoti ir juos organizuotų tik Kauno arenoje?
                                      Kaune bus kitas - tarptautinis renginių organizatorius. Be to, Kauno arenoje tilps daugiau žiūrovų.

                                      Comment


                                        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                                        kuo taip bloga Vilniaus Siemens arena, kad jau organizatoriai atsisakytų tuos (jei gali paminėk kuriuos) renginius Vilniuje organizuoti ir juos organizuotų tik Kauno arenoje?
                                        Ar teko kada nors būti koncerte Siemens arenoje? Man teko ir supratau, kad akustika ten žiauriai bloga. Manau, tai vienas iš svarbiausių argumentų, kodėl Kauno arena galėtų nukonkuruoti Siemens.

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Kaune bus kitas - tarptautinis renginių organizatorius. Be to, Kauno arenoje tilps daugiau žiūrovų.
                                          Aš apie tai ir rašiau
                                          Negi tu galvoji, kad į arena telpa tūkstančiu daugiau žiūrovų ir yra vienas ar kitas renginių organizatorius apsprendžia aukštesnę ar žemesnę arenos klasę?

                                          Čia neargumentas.
                                          Parašas :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X